O nas

MARKO to rodzinna firma jubilerska i złotnicza, której historia zaczęła się w 1964 roku. Dziś korzystając z wieloletniego doświadczenia i najnowszych osiągnięć techniki jubilerskiej możemy zaoferować Państwu wyroby i usługi na najlepszym światowym poziomie.

Jesteśmy dumni z naszych produktów, które towarzyszą Państwu w najważniejszych chwilach w życiu. Wiemy że kluczem do sukcesu jest doskonała jakość, dlatego do produkcji wykorzystujemy najlepsze materiały i kamienie szlachetne. Naszą specjalnością są brylanty, oferujemy ich piękno i magię w najlepszym stosunku jakości do ceny. Tworzymy niepowtarzalne, autorskie kolekcje. Nasi mistrzowie potrafią zrealizować każdy indywidualny projekt Klienta. Granicę wyznacza tylko wyobraźnia.

Dbamy o najdrobniejsze szczegóły na każdym etapie produkcji, aby piękno było trwałe. Dowodem uznania naszej pracy są powracający, zadowoleni Klienci i wiele pozytywnych komentarzy w internecie.

Nasze wyroby sprzedajemy we własnej sieci sklepów jubilerskich, w placówkach partnerskich oraz za pośrednictwem sieci. Posiadamy największy na Podlasiu salon z markowymi zegarkami.

Sukces jaki osiągnęliśmy w serwisie Allegro, ponad 15.000 transakcji i prawie 13.000 pozytywnych opinii, zmotywował nas do uruchomienia niniejszego sklepu internetowego, gdzie możemy zaoferować lepszą obsługę Klienta, Pakiet Korzyści Marko, który obejmuje m.in bezpłatną wysyłkę na terenie Polski oraz usługi indywidualne. Oprócz tego, poszerzamy swoje spektrum działania na sprzedaż wysyłkową na terenie całej Unii Europejskiej.

Marko O nas

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl