Reklamacje i zwroty

Reklamacja

Każdy klient sklepu Marko.pl ma prawo dokonać reklamacji w ciągu 24miesięcy od daty zakupu, jeśli zakupiony produkt posiada wady fabryczne lub jest niezgodny z umową. Aby dokonać reklamacji prosimy o wykonanie następujących czynności:
- Pobranie oraz wypełnienie formularza reklamacyjnego - pobierz
- Odesłanie paczki z wadliwym produktem oraz formularzem reklamacyjnym.
Wszystkie dane do wysyłki znajdą Państwo w formularzu. W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt telefoniczny +48 85 306 77 77 lub mailowo kontakt@marko.pl

30 dni na zwrot towaru

Bazując na wieloletnim doświadczeniu doskonale wiemy, jak istotną i trudną decyzją jest wybór odpowiedniej biżuterii dla siebie oraz dla swoich bliskich. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dajemy Państwu aż 30 dni na podjęcie decyzji o ewentualnym zwrocie towaru. 30 dni na zwrot towaru to jeden z najdłuższych terminów wśród wszystkich sklepów internetowych (termin zwrotu liczy się od daty otrzymania towaru). W tym czasie można na przykład spokojnie zadecydować o zmianie rozmiaru pierścionka.

Wystarczy, że produkt będzie spełniał znajdujące się poniżej warunki:

- Przyjmujemy jedynie nieużywane produkty. Możesz je przymierzyć jak w sklepie, ale uważaj, aby nie usunąć metek.
- Na produkcie będącym pierścionkiem nie była dokonywana wcześniej korekta rozmiaru.
- Zwracany towar powinien być w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.
- Konsument zgłosi zwrot w terminie 30 dni kalendarzowych od daty otrzymania produktu.
- Zakup produktu nie był dokonany na raty
- Produkt bez personalizacji (graweru). Produkt z personalizacją (grawerem) nie podlega zwrotowi. Konsumentowi zgodnie z art. 38 Prawa konsumenckiego nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy m.in takiej, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (dotyczy w szczególności personalizowanych produktów).

POBIERZ FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY KUPNA SPRZEDAŻY

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl